צמיגי מישלין

צמיגים, פנצ'ריה

את חברת מישלין יסדו אדוארד ואנדרה, שהינם אחים, ב- 1889. מראשית הקמתה עברה החברה צמיחה מרבית, מה שמציב אותה בשנת 2021 כחברה מספר אחת בטכנולוגיית הצמיגים. על מנת לסבר את אוזניכם, נספר לכם כי צמיגי מישלין נועדו להיטיב להתמודד עם ההתחממות הגלובלית על ידי צמיגים שלא מחייבים יותר מדי אנרגיה. היתרון שלהם בא לידי ביטוי בכך שהם מסוגלים לחסוך לנהג המצוי המון הוצאות כספיות, תוך כדי הפחתה בצריכה של הדלק, וצמצום בכמות המזהמים שנפלטים לאוויר. ראוי להוסיף, כי מדובר על צמיגים יותר עמידים, בטוחים ואיתנים ממרבית שאר הצמיגים.

האם העלות של צמיגי מישלין גבוהה ממתחריה?

יתכן שההוצאה הראשונית על רכישת צמיגי מישלין אינה מועטה למדי, אבל היתרונות שמלווים את קנייתם בהחלט שווים כסף, והרבה. קודם כל, לחושבים ירוק, אנו שמחים לבשר כי מדובר על צמיגים שעשויים מן התרכובת של חומר הסיליקה, ובכך ניתן לציין שני יתרונות משמעותיים – ראשית, חומר הסיליקה מפחית פחמן דו חמצני בפליטה החוצה, דבר שמסב להמעטה של זיהום לסביבה. שנית, סיליקה ממעיט בצריכת הדלק בצורה ניכרת, ואת זאת הוא עושה ללא הסבת נזק לרמת האחיזה או האיזון של המכונית בכביש. ונחזור לעניינו, מבחינת העלויות. סביר להניח שלא תצטרכו לבצע החלפת צמיגים עד תום האחריות שניתנה לכם בקנייתם, בשל כך כי עובדי החברה אינם מתפשרים על שימוש בחומרים שאינם מצוינים. כפועל יוצא, החברה מייצרת צמיגים איתנים ועמידים בפרט. ולשם המחשה נוסיף, כי על פי הרבה מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי צמיגי החברה הרבה יותר עמידים מיתר החברות, בשיעור של כשלושים אחוז, וכוונת המשורר שחוסנם של הצמיגים הללו מייתר תחזוקה של חידוש צמיגים כל שנה, וכפועל יוצא חוסך לכם הוצאות כספיות ניכרות.

מדוע צמיגי מישלין כה ייחודיים?

בעזרת צמיגי מישלין ניתן לנהוג ברכב באופן בטוח, תוך כדי בקרה ומיצוי ההנאה. כמו כן, צמיגים אלו מתהדרים בטכנולוגיה, כמו גם בחדשנות מהמובילים ביותר.  את החברה נוטים למתג על ידי הסמל המקורי שייצג אותה – מדובר על האיש הנחמד והלבן, אשר ידוע לכל. כל מי שמתקין את הצמיגים של מישלין ברכב שלו נהנה מנהיגה חווייתית ומעצימה, מצמיגים חזקים במיוחד, בנהיגה בטיחותית ובחיסכון בצריכה של דלק ובאנרגיה.