פנצ'ריה

צמיגים, פנצ'ריה

למי שהמלה פנצ'ר אינה מוכרת לו, נסביר שמקורה בלועזית מתפרש כניקוב. הפירוש בשפה העברית מתאר נקב בתוך גלגל, אשר ממנו מתרחשת יציאת אוויר, ונוצר בגלגל נקר או תקר. וכל מי שחווה זאת בגלגלי מכוניתו, מחויב להגיע במהרה אל פנצ'ריה, שבה מחליפים את גלגל האוטו לאחר פנצ'ר או בלאי של גלגלי הרכב.

איזה שירותים מעניקה פנצ'ריה?

השירות הידוע לכולם, שמסופק על ידי פנצ'ריה, בא לידי ביטוי בהחלפת גלגלים, מהטעמים שהוסברו לעיל. אבל אין זה הכל. אפשר למצוא כיום פנצ'ריות מקצועיות שיספקו לכם כל מיני שירותים בשביל המטיילים בשטח, כמו למשל – שירותי תיקוני דרך, התאמה של צמיגים או שירותי חילוץ.

מומלץ לבצע סקר שוק והשוואת מחירים לפני בחירת פנצ'ריה –

כמו בכל תחום, בו אפשר למצוא מקצועניים אל מול חובבניים, יקרנים או זולים, אף בתחום של פנצ'ריה קיימים הבדלים בין האחת לשניה. קודם כל, מומלץ שתבצעו מלכתחילה סקר שוק, ותעשו סלקציה בין הפנצ'ריות. ואז תשוו מחירים, ככלות הכול, הכסף לא גודל על העצים. למרות שעסקינן רק אודות תיקון פנצ'ר, אבל הלכה למעשה כל מקום יגבה מכם עלות שונה, כראות עיניו. אומנם ידועה העובדה כי הזול עולה בסופו של דבר ביוקר, וכולם מעוניינים שלא ליפול בפח, אך מאידך גם לא חייבים לשאת בהוצאה כספית מרובה מדי. תנסו להצליב את מה שחקרתם בסקר השוק שעשיתם, את המסקנות החיוביות שהסקתם על הפנצ'ריה, שמתכתבות עם עלויות הגיוניות לדרישה בשוק. אל תתפתו לבחור בהפרשים במחירים של כמה שקלים, העמידו יתרונות מול מחיר, ומצאו את דרך הביניים.

מציאת פנצ'ריה סמוך לביתכם –

אף במידה ומצאתם פנצ'ריה שמתעלה מעל כולן מכל הבחינות, לרבות – עלות סבירה, שירות של וי איי פי, שמה הולך לפניה, שנות ניסיון מרובות או לחלופין מקצועיות ראויה לשמה – באם היא רחוקה מדי מהבית שלכם, ממש מיותר לעשות שימוש בשירותיה, חרף כל היתרונות שלה. מלבד בזבוז הזמן המשווע והדלק על הנסיעה הארוכה לפנצ'ריה, הנגישות מנצחת, ומטעמי בטיחות רצוי להגיע לפנצ'ריה שקרובה אליכם לאלתר.

אל תתפשרו על טיב השירות של פנצ'ריה –

באותו אופן שבו בוחרים ספקי שירות, על פי טיב השירות, כך גם יש לבחור פנצ'ריה. איך תדעו? נסו ותיווכחו. היכנסו לפמצ'ריה, התחילו לפטפט עם צוות ההנהלה ועם צוות העובדים. בחנו את הסובלנות והלכות הנימוסים שמפגינים כלפיכם. במידה ותרגישו שלא בנוח, מעבר לחוסר נעימות, יתכן שתיתקלו אף בחוסר מקצועיות. במידה ותחושת הבטן שלכם מורה לכם על חוסר שירותיות מובהק, הקשיבו לה, ותמשיכו למקום אחר.